Aykut Enişte indir – Sansürsüz Tek Link

Aykut Enişte Full indir

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

Aykut Enişte Sansürsüz İndir

Cem Gelinoğlu’nun başrolünü üstlendiği Aykut Enişte filmi 24 Mayıs 2019 tarihinde izleyenleri ile buluştu. Tek başına yaptığı filmler ile dikkatleri üstüne çeken Cem ise Aykut Enişte yapımı ile yine dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. Yalnızlığından şikayet eden Aykut aynı zamanda aile özlemini ciğerlerine kadar hissetmektedir. Sevgilisi Nurhan ile evlenme hayalleri kuran Aykut artık bir yuva kuracak ve tüm dertlerine son verecektir. Adım adım evliliğe doğru yürüyen Aykut bir gün dükkanına sigortacı bir kadının gelmesi sonucunda beklenmedik bir durumun içerisine düşer.

Aykut Enişte indir düğününe bir hafta kalmışken dükkanına hırsız giren Aykut’un tüm birikimi çalınmıştır ve bununla birlikte geleceğide zora girmiştir. Dükkana giren hırsız sonrasında Aykut hemen bir sigorta şirketini arayarak olayı incelemelerini söyler. Fakat bu telefon sonrası hayatında tüm herşey değişecektir. Dükkanına gelen sigortacı Gülşah dükkanı incelerken telefonuna gelen bir arama yüzünden Aykut’tan kendisine yardım etmesini ister. Babasına nişanlı olduğunu söyleyen Gülşah, Aykut için babasına nişanlısı olarak tanımak ister. Bu isteği geri çeviremeyen Aykut ise başına çok büyük bir iş almıştır.

Kendi haline bir esnaf olarak yaşantısına devam eden Aykut için artık işler çok farklı boyuta gitmiş ve evleneceği Nurhan ile arasının açılmasına sebep olmuştur. Olanları öğrenen Nurhan ise kendisinin aldatıldığını düşünmekte ve bunu kendisine bir türlü yedirememektedir. Aykut ise içine düştüğü bu karışık durum içerisinden kendisini sıyırmaya çalışacaktır. Aynı anda iki ailenin damadı olarak yaşantısına devam eden Aykut bu yüzden kendisine tüm herkes Aykut Enişte olarak seslenmektedir.

Espiri kalitesinin çok yüksek olmadığı yapımda yinede bizleri çok kötü bir film beklemiyor olacak. Cem Gelinoğlu isminin yer aldığı bir çok filmlerin başarısını bir çok kişi biliyor. Aykut Enişte indir filmide bu başarılı yapımların arasına girmeyi başarıyor. Komedi tufanın koptuğu filmin yönetmenliğini Tatlım Tatlım ve Pek Yakında filminden tanıdığımız Onur Bilgetay ismi üstleniyor. Sansürsüz olarak internete düşer düşmez sizlere paylaşacağımız bu yapımı HD kalitede ve ücretsiz olarak indirebileceksiniz. Şimdilik bu filmi sizlere sadece tanıtım amaçlı paylaşıyoruz ve henüz indirme linkleri bulunmamaktadır.
Aykut Enişte Full indir

Aykut Enişte Full indir

Aykut Enişte Sansürsüz indir

Aykut Enişte Sansürsüz indir

Aykut Enişte

Aykut Enişte

 

  • Site İçi Yorumlar
  • burak7 gün önce
  • Hala çıkmadı lmı?

  • serdar2 ay önce
  • Merhaba linkler ne zaman gelir acaba ?

    • admin2 ay önce
    • Şu an için bizlerde sabırsızlıkla bekliyoruz.