Call Of Duty Mobil ücretsiz

Call of Duty Mobile Apk 1.0.4 İndir – APK Beta

admin Tüm Yazılarını Gör

240 Kez İndirildi

 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizce
 • ÜreticiActivision
 • İşletim Sistemi Android

Herkesin merakla beklediği mobil platformlar için gerçek bir Call of Duty indir oyunu geldi. Call of Duty: Legends of War indir, oluşturulan beta testi için denemeye uygun. Oyun şimdi Avustralya’da piyasaya sürüldü ve Play Store’da mevcut. Activision’ın gözetimi altında, bu oyun bize PUBG Mobile ve CrossFire: Legends’in arkasındaki geliştirici firması olan Tencent Games tarafından getirildi. Call Of Duty mobil indir oyununun sızdırılmış fotoğrafları, birkaç ay önce çekilmiş ve sızıntıların gerçeği söylediği düşünülüyor. Sızdırılan görüntülerde, Çince dilini içermesi gerçeği dışında tam olarak Call Of Duty Legends of War’a ait iken, oyunun asıl sürümü varsayılan olarak bir ingilizce arayüzüne yüklenmiştir.

Call of Duty Mobil 1.0.4 İndir otomatik ateşleme özelliğine bulunuyor. Ayarlardan bir manuel ateşleme düğmesi etkinleştirilebilir, ancak rakipler otomatik ateşlemeyi devam ettirebileceği için yapmaya değmez. Oyun genel akışkan, ancak ara sıra tınlama ve sık sık bozuk ve net olmayan sesler oyun deneyimini mahvetti. Ancak oyun aslında beta sürümünde olduğundan ve kararlı sürüm piyasaya sürüldüğünde bunların düzeltilmesini bekleyebileceğimizden şikayet edemeyiz.

PUBG Mobile gibi MMO oyunlarının aksine gerçek bir 5v5 FPS oyunu. Bullet Force ve Kritik OP’ ler gibi birçok FPS başlığı gördük, ancak Call Of Duty farklı bir deneyim veriyor. Giriş yöntemini ve kullanıcı adını seçtikten sonra oyun bir öğretici ekrana açılıyor. Muhtemelen bizim komutanımız Simon Riley adında biri, kontroller ve düşmanlarımızı nasıl öldüreceğimiz konusunda bize rehberlik eder. Çok oyunculuda oynayacağımız 4 alt mod vardır: Frontline, Search and Destroy, Team Deathmatch. 4 tane daha var ve 4 tane harita arasından seçim yapabiliriz: Crossfire, Hijacked, Killhouse, Nuketown. İlk denemem, çoğu oyuncunun sadece bot olduğu Team Deathmatch’teydi. The Search And Destroy ve Frontline oynamak çok daha eğlenceli, çünkü oradaki botların sayısı nispeten daha az. Şimdi, ayrıca bazı rasgele görevlerimizin olduğu tek bir oyuncu hikaye kipimiz var. Bu görevlerde, bazı zombilere karşı güçsüzüz ve her seviyeyi tamamlamak mag ve rozetleri gibi farklı şeylerin kilidini açıyor.

Ancak, farklı haritalardaki grafikler bize farklı deneyimler veriyor ve bu bize oyunun genel grafikleri hakkında net bir fikir vermiyor. Bazı haritalar çok iyi, bazıları ise yoğun değil. Bu, kullanıcının bakış açısına göre değişebilir, ancak bu bizim oyunun grafik deneyimini benimsememizdir. Oyun, telefonunuzun özelliklerine göre doğru yapılandırmaları seçebileceğiniz 5 grafik seviyesi ve 5 kare hızı sunuyor. Söylediklerimin dışında aksaklıklar yoktur. Orta menzilli bir telefon, oyunu çok Yüksek ayarlarında ve çok Yüksek kare hızlarında çalıştırabilmelidir.

Beta sürümünde olmasına rağmen, Call Of Duty: Legends of War indir harika bir FPS oyunu olduğunu kanıtladı. Yoğun grafikler ve eşsiz oyun, sunduğu şeydir ve sizi hiçbir şekilde hayal kırıklığına uğratmaz. PUBG Mobile’in çıkmasından daha çok ses getireceğe benziyor. Bir döneme damgasını vuran Call Of Duty indir oyuncu kitlesi PUBG’ye kıyasla az olarak görünebilir, fakat bu durum mobile uygulamada değişecek. Çünkü PUBG Mobile oynayan oyuncuların Call Of Duty Mobile APK indir uygulamasını indireceğini hesap edersek, Call Of Duty büyük bir kitle kazanacak. Şuan beta sürümde olduğu için Call Of Duty indir de bir çok bot olduğunu söyledik. Fakat asıl sürümü indiren sayısı oldukça fazla olacağını tahmin ettiğim için, PUBG Mobile’e kıyasla Call Of Duty’de daha az bot görmemiz olanaklı.

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Battle Royal Türünde Başarılı Grafikler Profesyonel Kolay Oynama Tarzı
 • Editörün Olumsuz İzlenimleri
 • -Yüksek Boyut Hızlı Şarj Tüketiyor
 • Site İçi Yorumlar
 • admin3 ay önce
 • Kurulum videosu içerik içerisine eklendi.

 • Tuğçe3 ay önce
 • Oyun kurulum videosu ne zaman gelir acaba?