Critical Ops Apk indir – Radar Hileli

admin Tüm Yazılarını Gör

117 Kez İndirildi

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe - İngilizce
  • ÜreticiCritical Force Ltd.
  • İşletim Sistemi Android

Critical Ops Radar Hileli APK indir

Critical Ops Apk indir oyununun yapımcılığın Critical Force Ltd. şirketi üstlenirken dünya üzerinden en tanınmış ve en çok oynanan android oyunlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Fps mobil oyunlar arasında en iyi oyun olarak gösterilen Critical Ops dünya çapında oldukça iyi bir oyuncu kitlesine sahip. Her geçen gün artmaya devam eden oyuncu kitlesi sayesinde oldukça popüler bir oyun haline geliyor.

Critical Ops kendine özgün silahleri ve grafikleri ile ne kadar kaliteli bir mobil yapım olduğunu kanıtlamış durumda. Oyunu oynaması ise oldukça basit bir şekilde ilerliyor ve kendinize ait bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Popüler olan Critical Ops oyununda her daim açık sunucu bulabilir ve oynamaya devam edebilirsiniz. Son derece özenle tasarlanmış haritalara sahip ve zorlu oyun modları ile birici şahıs nişancı oyunu olarak karşımıza gelebiliyor. Aynı zamanda silah arkadaşlarınız ile omuz omuza mücadele ederek bireysel skorlar üretebilirsiniz. Adil bir oyun sunmak için üretilen oyunun içinde hiç bir şekilde satın alım bulunmayarak tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Oynadıkça oyuna alışıyor ve daha fazka usta hale gelebiliyor ve yeni mekanikler öğrenerek oyunun tadını fazlası ile çıkarabilirsiniz. İlk etapta e spor olarak sunulan Critical Ops APK indir oyunun mobil versiyonuda kullanıcılar tarafından tutulmayı başardı. Oluşturduğunuz klan sayesinde özel maçlara ev sahipliği yapabilir ve arkadaşlarınızı toplayarak heyecan dolu sahnelere hazır olun.

Critical Ops Nasıl Oynanır?

Farklı bölüm ve haritaların mevcut olduğu oyunun oynanması basit ve bir o kadar zor gözüküyor. İlk etapta oyunu açmanız gerekmekte ve açıldıktan sonra bir harita seçmeniz gerekmektedir. Takım seçimini kullanıcı tarafından yapılmasına müsade eden uygulamada her bölüm sonrasında giriş yaptığınız için kariyer ilerlemesini kayıt altuna alıyor. Dünya çapında ne kadar popüler silah varsa hepsini oyunun içine yükleyen firma bu silahları elde etmek için xp türünde şeyler biriktirmeniz gerektiriyor.

Critical Ops mobil oyunun radar hilesini sizlere paylaşarak bu oyunu oynarken mini harita bölümünde düşmanlarınızın yerlerini görebilirsiniz. Bu sayede onları beklemediği anlarda vurabilir ve öldürebilirsiniz. Her ülkeden kullanıcıların bulunduğu ve soluksuz bir aksiyonun sizi beklediği Critical Ops ücretsiz olarak paylaşıldı. Kontrolleri ise basit olup çift parmak ile yapılmaktadır.

  • Site İçi Yorumlar