Fifa 19 APK indir

Fifa 19 Mobile APK indir – Türkçe Full Ücretsiz

admin Tüm Yazılarını Gör

142 Kez İndirildi

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiELECTRONIC ARTS
  • İşletim Sistemi Android

Fifa 2019 Mobile APK indir

Fifa 2019 Mobil APK oyununu hemen hemen bilmeyenimiz yoktur. Spor oyunlarının 1 numarası olmayı her zaman başarmış olan Fifa oyunu şimdi 2019 versiyonu ile telefonlarınıza konuk oluyor. Türkçe dil desteği bulunan Fifa 19 spor oyunu full olarak cihazlarınıza kurulacak.  Bomba gibi bir yapım olan Fifa 19 Apk indir yapımını ücretsiz olarak sitemizden indirebileceksiniz. Fifa 2019 oyunun indirebilmeniz için aktif bir internet bağlantınızın olması gerekmektedir ve oyunu oynarkende aynı şekilde internet üzerinden oynanmaktadır.

Dünya üzerinde prestij sahibi olan UEFA Şampiyonlar Ligi lisansı bulunan Fifa 2019 Apk indir oyununun eşsiz grafikleri sayesinde muhteşem bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Play Store mağazalarında bilgisayar oyunu olarak 380 TL fiyata satılmaya başlayan EA Sports yapımı oyunun mobile versiyonu sitemizde tamamen ücretsiz olarak paylaşılıyor. Ultimate Team modu sayesinde ise en sevdiğiniz oyunculardan kurulu takımınızı kurup tüm herkese meydan okumaya hazırlıklı olun.

Fifa 2019 Mobile APK oyunu Play Store mağazalarında toplamda 100 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilerek ne kadar güzel bir oyun olduğunu kanıtlar gibi. 4.1 Android sürümüne uygun olarak hazırlanan Fifa 2019 yapımını alt sürümlerede malesef ki oynayamıyoruz. Oyun içerisinde kilitli olan tüm bölümleri oynayarak aktif hale getirerek oyunun keyfini çıkartacağız.

Kazanmak İçin Hücüm  Yapın

Taktiksel anlamda yapacağınız Atak pozisyonları ile rakipleriniz ile heyecan dolu maçlar yapın. Yenilikçi ve rekabet seviyesi yüksek 90 saniye süren maçları kazanmak ve liglerinizde liderliğe yükselmek için çabanızı gösterin.

Hemen Bir Lige Katılın

Arkadaşlarınızla veya tek başınıza dünyanın dört bir yanından yaş farketmeksizin oyuncular ile oynamaya hazır olun. Ligler arası düzenlenen şampiyonlarda kendinizi kanıtlayın ve şampiyonluğa ulaşun. Sahadaki yeteğinizi kanıtlamak için Lig Düellesu Turnuvalarında birinciliğe yükselin.

Fifa 19 Mobile indir oyununu oynamanız için en önemli etken kesintisiz bir internet bağlantınızın olması gerekmektedir. Oyun içi reklam içeren Fifa 19 oyununu oynamanız için en az 13 yaşında olmanız gerekmektedir ve sosyal ağ sitelerine direk bağlantılar içerir. Oyununuzu hiç bir kimse ile paylaşmak istemiyorsanız eğer kurulumdan önce Google Play Oyun Hizmetlerinde bulunan oturumunuzu kapatmanız gerekmektedir.

  • Editörün Olumlu İzlenimleri
  • +Tamamen Ücretsiz
  • Site İçi Yorumlar