Free Fire Apk indir

admin Tüm Yazılarını Gör

73 Kez İndirildi

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçeİngilizce
  • ÜreticiGarena Ltd.
  • İşletim Sistemi Android

[yasr_overall_rating size=”medium”]

Free Fire apk indir hayatta kalma savaş oyunu sitemizde sizlerle paylaşılıyor. Battle Royale oyunu olarak Android marketlerde sunulan Free Fire oyunu ücretsiz bir şekilde herkes tarafından oynanabilir. Oyunun amacında ise ıssız adaya atılan 50 kişi bir biri ile savaş veriyor ve hayatta kalmaya çalışıyor. Hayatta kalan son kişi ise oyunu birinci bitiyor. 10 dakika süren savaşta dünyanım her yerinden kullanıcılar karşınıza çıkabilir. Mobil platformlarda en çok oynanan oyunlar arasına giren oyunu genelde daha küçük yaştaki insanlar tercih ediyor. Sizi Issız bir adaya bırakan uçaktan atlıyor ve istediğiniz yere doğru süzülmeye başlıyorsunuz. Aşağı inerken sizlere paraşüt yardımcı oluyor ve indiğiniz yerde silah ve yardımcı teçhizat bulun. Bulduğunuz silahlar sayesinde rakiplerinizi öldürerek son adam olmaya çalışın. Free Fire oyununda aldığınız silahın eklentilerini tamamlayarak geri tepmesini düşürebilir ve alev gizleyebilirsiniz. Terk edilmiş şehirlerde, binalar arasında vereceğiniz kıyasıya mücadelede zehirli gaz dışında kalmamaya özen gösterin. Haritada belirtilen alan dışında kalırsanız gücünüz tükenecek ve oyun dışı kalacaksınız.

Free Fire Apk indir uygulamasında her detay düşünülmüş ve şehir içerisinde bulunan araçlar ile bir başka bölgeye hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Tamamen stratejik zeka ile oynanan oyunda tüm hünerlerini göstermeye hazır ol. Dört arkadaş takım kurabilir ve düşman takımlarla savaşa girebilirsin. Arkadaşların ile mikrofon yardımı ile anlık olarak konuşup durum değerlendirmesi yapacaksınız. Bu sayede düşmanların yerini daha çabuk bulacaksınız. Düştüğünüz adaya atılan hava yardım sandığı ise sizin ihtiyacınız olan üst seviye silah, kask veya yelek veriyor. Bu sayede rakiplerinizden 1 adım önce oluyorsun. Play Store mağazalarında 100 milyondan fazla indirme alarak ciddi bir sayıya ulaşan oyunda herşey tamamen ücretsiz. Basit ve kullanışlı arayüzü sayesinde kullanıcılar bu oyunu tercih ediyor.

Akışkan grafikleri ve yüksek ses kalitesi kullanıcılar için ayrı bir vazgeçilmez unsur olarak göze çarpıyor. Garena Ltd. Firmasının ürettiği oyun aslında bakarsanız PUBG Mobile oyununa rakip olarak çıkarıldı fakat iki oyun arasında kıyaslama yapılması biraz ağır olur diye düşünüyorum. Garena firması her ne kadar başarılı bir oyun üretmiş olsada PUBG kadar tam fonksiyonlu bir oyun değil. APK Oyun indir katagorisinde sizlere buluşan yapım 424 MB boyutunda olup Free Fire Mobile oyunu için sistem gereksinimlerinin çok yüksek olmasına gerek kalmıyor. Sistem üzerine yüklenen Free Fire oyununu telefon veya tabletleriniz de gönül rahatlığı ile hemen oynamaya başlayın. Tüm güvenlik taraması yapılan Free Fire Mobile oyunu son derece güvenlidir. Keyifli oyunlar dileriz.

  • Editörün Olumlu İzlenimleri
  • +Yüksek Sistem Gereksinimlerine Gerek Yok
  • +Tamamen ücretsiz
  • Editörün Olumsuz İzlenimleri
  • -Bir PUBG Etkisi Yaratmayabilir.
  • Site İçi Yorumlar