Last Day on Earth Survival Apk indir

Last Day on Earth: Survival Apk indir -v1.14.4 Hileli MOD

admin Tüm Yazılarını Gör

22 Kez İndirildi

 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe
 • ÜreticiKEFİR
 • İşletim Sistemi Android

Last Day on Earth Survival Hileli APK

Last Day on Earth Survival apk indir hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. KEFIR firmasının geliştirdiği yapım oldukça kaliteli bir oyun ve oynamanızı tavsiye ediyorum. Google Play Store mağazalarında 5 milyondan fazla kullanıcısı olan Last Day on Earth Survival yapımı ne kadar kaliteli olduğunu buradan belli ediyor. 2027 yılında insanlığın ırkını tehlikeye sokan salgın bir virüs yayılmıştır. İnsanların çoğu artık zombiye dönüşmüş ve hayatta kalanlar zorlu bir savaş vermeye başladılar. Zorlu bölümlerin bulunduğu yapımda zombilere karşı yaşam mücadelesi vereceksiniz ve kendi yaşam alanınızı kurmaya çalışın. Zombilerin size mahsur kaldığınız yerden sağ çıkarak kendi şehrinizi kurun. Çift parmak ile kontrolünü sağladığınız karakter ile zorlu mücadelelere tanık olup farklı heyecanlar yapacaksınız. Ayrıca oyun için sizlere paylaşılan hileli mod apk sayesinde daha güçlü ve yenilmez olacaksınız. Split hilesi ve craft hilesi sayesinde düşman zombiler size zarar vermeyecekler. 3d grafikleri ve eşsiz ses kalitesi ile Last Day on Earth Survival oyunu sizlere paylaşılıyor. Apk dosyasının virüs taraması yapılarak herhangi bir sorun çıkmamıştır. Özellikle son gelen v1.14.4 güncellemesi ile oyundaki tüm hataların giderilmesi çok iyi oldu. Şimdi sizlerde ücretsiz olarak Android cihazlarınızda Last Day on Earth Survival oyununu oynamaya başlayın.

Önemli Bilgiler ;

Bilgilendirme : Daha önce sizlerde bu oyunu hileli olarak oynadıysanız eğer ve tekrar kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, eski hileli versiyonu silmeden yeni sürüm hileli apk dosyasını üstüne kurun oynamaya devam edin. Bu şekilde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Önemli Uyarı: Sizler yinede her ihtimale karşı ilerlemenizi yedekleyin. Nasıl yedekleyeciğinizi bilmiyorsanız eğer Dosyalarınıza girin ve Android/data içindeki “zombie.survival.craft.z” klasörünü kopyalayın ve cihazınızda farklı bir klasöre yapıştırın.

Not:  Oyun içindeki tüm ekipmanların seviye kilidi açıktır, fakat CRAFT ederken aşağıdaki listeye dikkat edin, aksi halde ilerlemeniz bozulabilir. (LİSTE EN AŞAĞIDADIR.)

Last Day on Earth Survival Hakkında :

 • Aksiyon ve Macera dolu harika deneyim.
 • Zombilere karşı kıyasıya mücadele
 • 3D grafikler ve mükkemele yakın ses kalitesi
 • v1.14.4 Güncellemesi ile hatasız oyun
 • Kendinize ait krallığı kurun
 • Tamamen ücretsiz ve online oyuncular
 • Zorlu mevsimler ve zorlu haritalar

Last Day on Earth Survival Kurulumu:

 1. Last Day on Earth Survival apk dosyasını sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirin.
 2. Daha sonra kurulum için gerekli izinler verin fakat bu sürümde para hilesinden çok fazla verim alamayabilirsiniz.
 3. Oyun kurulmuştur. İyi oyunlar.

LİSTEDEKİ ÜRÜNLERİ CRAFT ETMEYİN.

Horse Saddle

Mortar

Metal Pipe

Assault Helmet

Assault Body Armor

Assault Trousers

Assault Boots

ATV Transmission

Clan Banner

Explosive Material

Hand Pump

Repair Station

Zombie Truck

Chemistry Station

S&W Magnum

Land Mine

MI24

Electronics Lab

The Dragunov

Metal Cutter

 • Site İçi Yorumlar